سوالات متداول

سایت روان رویش چه خدماتی دارد؟

کاربران می توانند با عضویت در سایت روان رویش از خدمات مشاوره به صورت آنلاین و آزمون های روان شناسی استفاده کنند.

نحوه عضویت در روان رویش چگونه است؟

کاربران می توانند به صورت رایگان در سایت روان رویش عضو شوند.برای عضویت در سایت وارد نمودن شماره موبایل کافی است.اما اگر کاربران بخواهند از خدماتی نظیر رزرو نوبت مشاوره و شرکت در آزمون های روانشناسی استفاده کنند می بایست اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی؛ آدرس ایمیل خود را نیز وارد نمایند.

استفاده از خدمات روان رویش چقدر هزینه دارد؟

عضویت در سایت روان رویش رایگان می باشد.خدماتی مانند محتواهای وبلاگ و برخی از آزمون های روان شناسی رایگان است.خدمات رزرو نوبت مشاوره و همچنین برخی از آزمون های روانشناسی تنها در صورت پرداخت هزینه تعیین شده در سایت قایل استفاده می باشد.

چطور می توانم از نتیجه آزمون روان شناسی ام مطلع شوم؟

بعد از هر آزمون با توجه به پاسخ های شما به سوالات هر آزمون؛ پاسخی در انتهای آزمون به شما نمایش داده خواهد شد.این پاسخ ها کلی بوده و برای جزئیات بیشتر و کامل تر بایستی نتیجه را برای مشاوره خود ارسال نمایید.

آیا برای شرکت در آزمون های روانشناسی بایستی از مشاوره های سایت روان رویش هم استفاده کنم؟

خیر، شرکت در تمامی آزمون ها برای همه کاربران آزاد است.اما پیشنهاد سایت روان رویش این است که برای تحلیل و ارزیابی بهتر نتیجه آزمون و یا حتی انتخاب نوع آزمون با مشاور روانشناس خود و یا یکی از مشاوران سایت روان رویش در ارتباط باشید.

آیا تنها می توانم یک بار در آزمون های روانشناسی شرکت کنم؟

اگر آزمون روانشناسی به صورت رایگان باشد؛ می توانید در دفعات متعدد در آزمون ها شرکت کنید اما در آزمون های رایگان تنها یک بار می توانید در آزمون شرکت کنید.پیشنهاد مشاوران سایت روان رویش بر عدم شرکت در آزمون ها در بازه های زمانی کوتاه و یا بدون هماهنگی با مشاوره روانشناس تان می باشد.

چطور می توانم رزرو نوبت مشاوره خود را پیگیری کنم؟

بعد از رزرو نوبت مشاوره و پرداخت هزینه آن یک پیامک به شماره موبایلی که با آن در سایت روان رویش ثبت نام کرده اید ارسال خواهد شد.از طریق این پیامک می توانید از زمان و نحوه مشاوره خود مطلع شوید.

پس از رزرو نوبت مشاوره امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

در صورتی که برای انجام مشاوره آنلاین نوبتی را رزرو نمایید و خرید خود را نهایی کنید امکان استرداد وجه وجود ندارد.

در صورت بروز اختلال اینترنت در زمان برگزاری آزمون امکان شرکت مجدد در آزمون وجود دارد؟

کاربر می بایست پس از رفع مشکل؛ با بخش پشتیبانی سایت روان رویش ارتباط گرفته و در صورت تایید مجددا در آزمون شرکت نماید.

در صورت عدم امکان حضور کاربر در زمان تعیین شده مشاوره؛ امکان تغییر زمان جلسه مشاوره وجود دارد؟

کاربران می بایست حداکثر ۴۸ ساعت قبل از زمان مشاوره از طریق پشتیبانی سایت عدم حضور خود را اعلام نموده و ضمن هماهنگی با این بخش و مشاوره خود زمان جدید مشاوره را تعیین نمایند.

جستجو پزشک و مشاور برای دریافت نوبت

درخواست مشاوره

ثبت نام رایگان